GW CSSRM3.PM-N8N9-XX55-1-700-R33
Part Number:
Description:
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K 1212
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
360lm (350lm ~ 370lm)
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.16mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
184 lm/W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V