LUW CN7N-KXLY-EMKM-46-350-S
- Manufacturer:
- ams OSRAM
- Part Number:
- LUW CN7N-KXLY-EMKM-46-350-S
- Category:
- White LED Lighting
- Description:
- LED OSLON SMD
- Manufacturer :
- ams OSRAM
- Category :
- White LED Lighting
- CCT (K) :
- Color :
- White
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- 500mA
- Current - Test :
- 350mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- 111lm (71lm ~ 150lm)
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.093" (2.35mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 93 lm/W
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- CSMD
- Viewing Angle :
- 80°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.4V