GW CSSRM2.PM-NKN7-XX52-0-700-R33-TH
- Part Number:
- CCT (K) :
- 5700K
- Color :
- White, Cool
- CRI (Color Rendering Index) :
- 70
- Current - Max :
- 1.8A
- Current - Test :
- 700mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.082" (2.09mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.8V