GW PSLR32.PM-LSLT-A535-1-150-R18-MC
- Part Number:
- Description:
- LED DURIS S5
- CCT (K) :
- 4000K
- Color :
- White, Neutral
- Current - Max :
- 200mA
- Current - Test :
- 150mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- 152lm (Typ)
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 161 lm/W
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 6.3V