GW PSLR32.PM-LRLT-A131-1-150-R18
- Part Number:
- CCT (K) :
- 6500K
- Current - Max :
- 200mA
- Current - Test :
- 150mA
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 6.3V