MAH450US24
Part Number:
MAH450US24
Description:
AC/DC CONVERTER 24V 319W
Current - Output 1 :
13.3 A
Efficiency :
93%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
319W (450W Forced Air)
Size / Dimension :
5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
24V