MAF150US24B
Part Number:
MAF150US24B
Description:
AC/DC CONVERTER 24V 110W
In Stock:
5
Current - Output 1 :
4.59 A
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
110W (150W Forced Air)
Size / Dimension :
4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
24V