EPS120200U-P5P-KH
Part Number:
EPS120200U-P5P-KH
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Cord Length :
72" (1.83m)
Current - Output (Max) :
2A
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Power (Watts) :
24 W
Size / Dimension :
3.39" L x 2.20" W x 1.28" H (86.0mm x 56.0mm x 32.5mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V