EPS120125UH-P5P-SZ
Part Number:
EPS120125UH-P5P-SZ
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Cord Length :
72" (1.83m)
Current - Output (Max) :
1.25A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Power (Watts) :
15 W
Size / Dimension :
2.83" L x 1.38" W x 1.87" H (72.0mm x 35.0mm x 47.6mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V