DT090E-120-V-3
Part Number:
DT090E-120-V-3
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Current - Output (Max) :
6.67A
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Power (Watts) :
90 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
12V