DT090E-120-V-USB
- Part Number:
- DT090E-120-V-USB
- Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
- Current - Output (Max) :
- 6.67A
- Output Connector :
- USB Micro
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 90 W
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 12V