DT090B-480-V-SUSB
- Part Number:
- DT090B-480-V-SUSB
- Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W
- Current - Output (Max) :
- 1.875A
- Output Connector :
- USB Mini
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 90 W
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 48V