DT090B-480-W-3
- Part Number:
- DT090B-480-W-3
- Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W
- Current - Output (Max) :
- 1.875A
- Input Type :
- IEC 320-C6
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 90 W
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 48V