DT084S-150-U-5
- Part Number:
- DT084S-150-U-5
- Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 84W
- Current - Output (Max) :
- 5.6A
- Input Type :
- IEC 320-C8
- Output Connector :
- Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 84 W
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 15V