DT024A-059-V-USBC
- Part Number:
- DT024A-059-V-USBC
- Description:
- AC/DC DSKTP ADAPTER 5.9V 20.65W
- Current - Output (Max) :
- 3.5A
- Input Type :
- IEC 320-C14
- Output Connector :
- USB C
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 20.65 W
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Output :
- 5.9V