DT024A-059-V-8
Part Number:
DT024A-059-V-8
Description:
AC/DC DSKTP ADAPTER 5.9V 20.65W
Current - Output (Max) :
3.5A
Input Type :
IEC 320-C14
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Power (Watts) :
20.65 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
5.9V