DT024A-059-U-TN
Part Number:
DT024A-059-U-TN
Description:
AC/DC DSKTP ADAPTER 5.9V 20.65W
Current - Output (Max) :
3.5A
Input Type :
IEC 320-C8
Output Connector :
Stripped, Tinned Wire Leads
Polarization :
Power (Watts) :
20.65 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
5.9V