DT018A-180-V-3
Part Number:
DT018A-180-V-3
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 19.8W
Current - Output (Max) :
1.1A
Input Type :
IEC 320-C14
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Power (Watts) :
19.8 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
18V