BXDR-MP-46LT-C114A-01-A-12
Part Number:
BXDR-MP-46LT-C114A-01-A-12
Description:
46W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V
Current - Output (Max) :
1.4A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Power (Watts) :
46 W
Size / Dimension :
11.02" L x 1.18" W x 0.83" H (280.0mm x 30.0mm x 21.0mm)
Termination Style :
Terminal Block
Voltage - Input (Max) :
382VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
20 ~ 50V