ECJ-UVC1H220K
- Part Number:
- ECJ-UVC1H220K
- Description:
- CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504
- Capacitance :
- 22pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V