RN06B39R0CT5-25
Part Number:
RN06B39R0CT5-25
Description:
THINRES 0603 .1% 39 OHM 25PPM
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.063W, 1/16W
Resistance :
39 Ohms
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%