52NN-CBSA-4.5X6.0X0.5
- Part Number:
- 52NN-CBSA-4.5X6.0X0.5
- Description:
- RF SHIELD 4.5" X 6" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.500" (12.70mm)
- Length - Overall :
- 6.000" (152.40mm)
- Width - Overall :
- 4.500" (114.30mm)