52NN-CBSA-4.5X4.75X0.5
- Manufacturer:
- Leader Tech Inc.
- Part Number:
- 52NN-CBSA-4.5X4.75X0.5
- Category:
- RF Shields
- Description:
- RF SHIELD 4.5" X 4.75" T/H
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.500" (12.70mm)
- Length - Overall :
- 4.750" (120.65mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 4.500" (114.30mm)