86-CBSA-5.0X5.0X0.8
- Manufacturer:
- Leader Tech Inc.
- Part Number:
- 86-CBSA-5.0X5.0X0.8
- Category:
- RF Shields
- Description:
- RF SHIELD 5" X 5" THROUGH HOLE
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 5.000" (127.00mm)