83A-CBSA-4.0X4.25X0.8
- Manufacturer:
- Leader Tech Inc.
- Part Number:
- 83A-CBSA-4.0X4.25X0.8
- Category:
- RF Shields
- Description:
- RF SHIELD 4" X 4.25" T/H
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 4.250" (107.95mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 4.000" (101.60mm)