NSCSMNN015PDUNV
Part Number:
NSCSMNN015PDUNV
Description:
SENSOR 15PSID .155V 4SIP
Accuracy :
±0.25%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
0 mV ~ 155 mV (5V)
Package / Case :
4-SIP Module
Port Size :
Port Style :
No Port
Pressure Type :
Differential
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-SIP
Voltage - Supply :
1.5V ~ 12V