ICB30S30F10PC
Part Number:
ICB30S30F10PC
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
PNP-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Sensing Distance :
0.394" (10mm)
Voltage - Supply :
10V ~ 36V