ICB30L50N15PC
Part Number:
ICB30L50N15PC
Description:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
PNP-NC, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Sensing Distance :
0.591" (15mm)
Voltage - Supply :
10V ~ 36V