A/10KS-D-12"-GD
Part Number:
A/10KS-D-12"-GD
Description:
10,000 Ohm Thermistor, Duct, 12"
Length - Lead Wire :
14.00" (355.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Active
Resistance in Ohms @ 25°C :