XW5Z-S2.5LB-51-60
- Manufacturer:
- Omron Automation
- Part Number:
- XW5Z-S2.5LB-51-60
- Category:
- Terminal Block Marker Strips
- Description:
- TB LABEL 2.5MM MARKING 51-60
- In Stock:
- 92
- Manufacturer :
- Omron Automation
- Category :
- Terminal Block Marker Strips
- Color :
- For Use With/Related Products :
- XW5 Series
- Legend :
- Numbers, 51 through 60
- Pitch :
- 0.197" (5.00mm)