QCCF251Q330J1GV001T
Part Number:
QCCF251Q330J1GV001T
Capacitance :
33 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension :
0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Thickness (Max) :
0.024" (0.61mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
250V