9510-G111-J1F1-B2R2B1-10A
- Manufacturer:
- E-T-A
- Part Number:
- 9510-G111-J1F1-B2R2B1-10A
- Category:
- Circuit Breakers
- Description:
- CIR BRKR MAG 10A 28VDC
- Manufacturer :
- E-T-A
- Category :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push-Pull Plunger
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 5 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V