TISP4260M3LMFR
Part Number:
TISP4260M3LMFR
Description:
THYRISTOR 200V 220A TO226-2
Capacitance :
55pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
50 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
220 A
Voltage - Breakover :
260V
Voltage - Off State :
200V
Voltage - On State :
3 V