TISP4220H3LMFR
Part Number:
TISP4220H3LMFR
Description:
THYRISTOR 160V 300A TO226-2
Capacitance :
74pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
300 A
Voltage - Breakover :
220V
Voltage - Off State :
160V
Voltage - On State :
3 V