TISP4165M3LMFR
Part Number:
TISP4165M3LMFR
Description:
THYRISTOR 135V 220A TO226-2
Capacitance :
65pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
50 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
220 A
Voltage - Breakover :
165V
Voltage - Off State :
135V
Voltage - On State :
3 V