TISP4165H3LMFR
- Part Number:
- TISP4165H3LMFR
- Description:
- THYRISTOR 135V 300A TO226-2
- Capacitance :
- 74pF
- Current - Hold (Ih) :
- 150 mA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 100 A
- Current - Peak Pulse (8/20µs) :
- 300 A
- Voltage - Breakover :
- 165V
- Voltage - Off State :
- 135V
- Voltage - On State :
- 3 V