TISP4125F3LMFR
Part Number:
TISP4125F3LMFR
Description:
THYRISTOR 100V 120A TO226-2
Capacitance :
43pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
35 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
120 A
Voltage - Breakover :
125V
Voltage - Off State :
100V
Voltage - On State :
3 V