MSMLJ13A
Part Number:
MSMLJ13A
Description:
TVS DIODE UP 13VRWM 21.5VC
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
139.5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
13V