ESDALC6V1-1BM2
Manufacturer:
STMicroelectronics
Part Number:
ESDALC6V1-1BM2
Description:
TVS DIODE 3VWM SOD882
In Stock:
1
Manufacturer :
STMicroelectronics
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
SOD-882
Power - Peak Pulse :
140W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SOD-882
Voltage - Breakdown (Min) :
6.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3V