SM6F22AY
Part Number:
SM6F22AY
Description:
TVS DIODE 22VWM 48.3VC SOD128FLT
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
83A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.3V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V (Max)