ESDLC24VD3-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components (MCC)
Part Number:
ESDLC24VD3-TP
Description:
Interface
Manufacturer :
Capacitance @ Frequency :
36pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
7.5A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse :
330W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-323
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
44V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V (Max)