ESD3V3L-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components (MCC)
Part Number:
ESD3V3L-TP
Description:
Interface
Manufacturer :
Capacitance @ Frequency :
250pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
20A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0402 (1006 Metric)
Power - Peak Pulse :
300W
Supplier Device Package :
2-DFN1006
Voltage - Breakdown (Min) :
4.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
15V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)