ESDSBLC3V3LB-TP
Part Number:
ESDSBLC3V3LB-TP
Capacitance @ Frequency :
10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
9A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0402 (1006 Metric)
Power - Peak Pulse :
90W
Supplier Device Package :
2-DFN1006
Voltage - Breakdown (Min) :
3.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
10V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)