ESDH3V3AE2-TP
Part Number:
ESDH3V3AE2-TP
Description:
Interface
Capacitance @ Frequency :
35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
20A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power - Peak Pulse :
170W
Supplier Device Package :
0201-A
Voltage - Breakdown (Min) :
3.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
8.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)