ESD24VD3A-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components (MCC)
Part Number:
ESD24VD3A-TP
Description:
ESD,24V,SOD-323
Manufacturer :
Capacitance @ Frequency :
36pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
7A (8/20µs)
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Peak Pulse :
300W
Supplier Device Package :
SOD-323
Voltage - Breakdown (Min) :
25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
50V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V (Max)