ESD15VL-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components (MCC)
Part Number:
ESD15VL-TP
Description:
Interface
Manufacturer :
Capacitance @ Frequency :
65pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0402 (1006 Metric)
Power - Peak Pulse :
300W
Supplier Device Package :
2-DFN1006
Voltage - Breakdown (Min) :
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
30V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
15V (Max)