ESDL3V3LB-TP
Part Number:
ESDL3V3LB-TP
Description:
Interface
Capacitance @ Frequency :
12.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
8A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0402 (1006 Metric)
Power - Peak Pulse :
80W
Supplier Device Package :
2-DFN1006
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)