HSHM-RAH110AG4-5CP1-TG30L
Part Number:
HSHM-RAH110AG4-5CP1-TG30L
Description:
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Connector Style :
RAH 22
Connector Type :
Header, Male Pins
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Positions :
110
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
5
Pitch :
0.079" (2.00mm)