HSHM-H115B4-CES50125-TG30L
Part Number:
HSHM-H115B4-CES50125-TG30L
Description:
CONN HEADER 115POS 2MM PRESS-FIT
Connector Type :
Header, Male Pins
Connector Usage :
Backplane
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
115
Pitch :
0.079" (2.00mm)