M85049/111-48KZ25-6D
Manufacturer:
Amphenol Interconnect India
Part Number:
M85049/111-48KZ25-6D
Category:
Backshells and Cable Clamps
Description:
CONN BACKSHELL SZ48 BLACK
Manufacturer :
Amphenol Interconnect India
Category :
Backshells and Cable Clamps
Cable Exit :
90°
Cable Opening :
2.500" (63.50mm)
Color :
Black
Diameter - Outside :
3.385" (85.98mm)